Ceny eshopu a ceny
na provozovně se mohou
odlišovat a nemusí byt
shodne
EET se tyka i násDalší naše prodejna
Ostrava Hrabůvka
Dr. Martinka areal Venuše
EET - Se týka i nás
tel 603 296 055
Ohnostroje
Příjímame objednavky
již od 5 000 kč.
-Svatby - narozeniny
- firemní oslavy
- večírky- párty
- akce všeho druhu
zpříjemní OHNOSTROJ
FA RADOMIX
Nevahejte a objednejte
ještě dnes
603 296 055
Děkujeme za důvěru
- Úvod
- Auta letadla lodě
- Auto hasičské na dálkové ovládání, se světlem a zvukem, 21 cm
Auto hasičské na dálkové ovládání, se světlem a zvukem, 21 cm

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Auto hasičské na dálkové ovládání, se světlem a zvukem, 21 cmSkladem360 Kč/ ks298 Kč bez DPH
Auto hasičské na dálkové ovládání, se světlem a zvukem, 21 cm. Krásné červené hasičské zásahové vozidlo na dálkové ovládání je skvělou volbou pro včechny kluky, kteří obdivují práci skutečných hasičů. Dodávka jezdí do všech směrů a nechybí ani světelné a zvukové efekty. Hračka je určena pro děti 3+. Rozměr hračky je 21,5 x 12 x 9,5 cm. Materiál hračky je plast. Balení hračky je window box. Produkt je určený pro kluky. Ke zprovoznění produktu jsou potřeba 6 AA baterie. Baterie nejsou součástí balení.
| Baterie | ANO |
| Obsahuje bat. | NE |
| Doporučeny věk | 3+ |
| Typ obalu | window box |
| Výška boxu | 27,6 cm |
| Šířka boxu | 12,5 cm |
| Materiál | plast |
| Rozměr hračky | 21,5 x 12 x 9,5 cm |
| Určení | Kluky |
| Počet baterií | 6 |
| Typ baterií | AA |
