Nabídky
06.01.2016
Ohnostroje pro všechny přiležitosti
Ohnostroje pro různe oslavy a slavnostní přiležitosti Vam nabizíme již od 5 000 kč. Vyzkoušejte si nas uděláme pro Vas maximum
číst celé
Ceny eshopu a ceny
na provozovně se mohou
odlišovat a nemusí byt
shodne
EET se tyka i násDalší naše prodejna
Ostrava Hrabůvka
Dr. Martinka areal Venuše
EET - Se týka i nás
tel 603 296 055
Ohnostroje
Příjímame objednavky
již od 5 000 kč.
-Svatby - narozeniny
- firemní oslavy
- večírky- párty
- akce všeho druhu
zpříjemní OHNOSTROJ
FA RADOMIX
Nevahejte a objednejte
ještě dnes
603 296 055
Děkujeme za důvěru
- Úvod
- Auta letadla lodě
- Auto na baterie, 22 x 10 x 13 cm
Auto na baterie, 22 x 10 x 13 cm
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Auto na baterie, 22 x 10 x 13 cmSkladem280 Kč/ ks231 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Toto elektrické auto na baterie je vhodné pro kluky ve věku 3 let a starší. Vyrobeno z kvalitního plastu, nabízí zábavné a interaktivní hraní. S rozměry 22 x 10 x 13 cm se snadno ovládá a poskytuje hodiny zábavy. S třemi AG13 bateriemi je připraveno k okamžitému použití. Skvělá hračka pro malé nadšence do aut a závodů. Navíc je dodáváno v praktickém boxu pro snadné uskladnění.
| Baterie | ANO |
| Obsahuje bat. | ANO |
| Doporučeny věk | 3+ |
| Typ obalu | box |
| Výška boxu | 27 cm |
| Šířka boxu | 12,5 cm |
| Hloubka boxu | 16 cm |
| Materiál | plast |
| Rozměr hračky | 22 x 10 x 13cm |
| Určení | Kluky |
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterií | AG13 |
Zboží zařazeno v kategoriích
