Nabídky
06.01.2016
Ohnostroje pro všechny přiležitosti
Ohnostroje pro různe oslavy a slavnostní přiležitosti Vam nabizíme již od 5 000 kč. Vyzkoušejte si nas uděláme pro Vas maximum
číst celé
Ceny eshopu a ceny
na provozovně se mohou
odlišovat a nemusí byt
shodne
EET se tyka i násDalší naše prodejna
Ostrava Hrabůvka
Dr. Martinka areal Venuše
EET - Se týka i nás
tel 603 296 055
Ohnostroje
Příjímame objednavky
již od 5 000 kč.
-Svatby - narozeniny
- firemní oslavy
- večírky- párty
- akce všeho druhu
zpříjemní OHNOSTROJ
FA RADOMIX
Nevahejte a objednejte
ještě dnes
603 296 055
Děkujeme za důvěru
- Úvod
- Auta letadla lodě
- Autodráha 790 cm ( 155 x 130 x 36 cm ) se dvěma auty, na baterie
Autodráha 790 cm ( 155 x 130 x 36 cm ) se dvěma auty, na baterie

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Autodráha 790 cm ( 155 x 130 x 36 cm ) se dvěma auty, na baterieSkladem1 300 Kč/ ks1 074 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Autodráha z produktové řady Racing Collection obsahuje 2 auta, 2 ovladače, lopingy s mostem a s příslušenstvím, délka trati 790 cm. Spousta zábavy pro celou rodinu v jedné krabici. Celkový zážitek ze hry umocní realistické zvuky a světelné efekty. Jednoduchá manipulace a celkově snadná montáž. Sestavte a můžete začít. Kdo bude nejrychlejším závodníkem? Rozměry: 155 x 130 x 36 cm Napájení: 8 x 1,5V AA (baterie nejsou součástí balení). Materiál: plast, kov Doporučený věk: 8 +
Obecné
| Baterie | ANO |
| Obsahuje bat. | NE |
| Doporučeny věk | 8+ |
| Typ obalu | box |
| Výška boxu | 67 cm |
| Šířka boxu | 48 cm |
| Hloubka boxu | 8 cm |
| Materiál | Plast/kov |
| Značka | Racing collection |
| Rozměr hračky | 155 x 130 x 36 cm |
Zboží zařazeno v kategoriích
