Nabídky
06.01.2016
Ohnostroje pro všechny přiležitosti
Ohnostroje pro různe oslavy a slavnostní přiležitosti Vam nabizíme již od 5 000 kč. Vyzkoušejte si nas uděláme pro Vas maximum
číst celé
Ceny eshopu a ceny
na provozovně se mohou
odlišovat a nemusí byt
shodne
EET se tyka i násDalší naše prodejna
Ostrava Hrabůvka
Dr. Martinka areal Venuše
EET - Se týka i nás
tel 603 296 055
Ohnostroje
Příjímame objednavky
již od 5 000 kč.
-Svatby - narozeniny
- firemní oslavy
- večírky- párty
- akce všeho druhu
zpříjemní OHNOSTROJ
FA RADOMIX
Nevahejte a objednejte
ještě dnes
603 296 055
Děkujeme za důvěru
- Úvod
- Auta letadla lodě
- Autodráha délka 126 cm, 51 x 32 cm
Autodráha délka 126 cm, 51 x 32 cm
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Autodráha délka 126 cm, 51 x 32 cmSkladem480 Kč/ ks397 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Autodráha, 34 x 30 x 5 cm. Skvělá autodráha pro všechny milovníky rychlé jízdy o celkové délce dráhy 126 cm. Stačí dráhu poskládat a závod může začít. Závodit se dá celkem na dvou tratích, které se ovládají 2 ovladači. Celý okruh závodu může znesnadnit několik prudkých zatáček a lopingů, ale správný závodník zvládne vše a dokáže si poradit. Balení obsahuje 2 různě barevná závodní auta, která barva bude ta tvá vítězná? Uvidíme v cíly.Technické specifikace : Délka tratě 126 cm, 2 autíčka, 2 ovladače. Rozměry dráhy: 51 x 32 cm (při složení podle návodu). Rozměr balení: 34 x 30 x 5 cm. Měřítko: 1: 64 Materiál: plast. Napájení: lze využít 6 x 1,5V AA (baterie nejsou součástí balení), nebo síťový adaptér, který je součástí balení. Doporučený věk: 6 +
Obecné
| Baterie | ANO |
| Obsahuje bat. | NE |
| Doporučeny věk | 6+ |
| Typ obalu | window box |
| Výška boxu | 35 cm |
| Šířka boxu | 31 cm |
| Hloubka boxu | 5,5 cm |
| Materiál | plast |
| Značka | Racing Collection |
| Rozměr hračky | 51 x 32 cm |
| Určení | Kluky |
Zboží zařazeno v kategoriích
