Nabídky
06.01.2016
Ohnostroje pro všechny přiležitosti
Ohnostroje pro různe oslavy a slavnostní přiležitosti Vam nabizíme již od 5 000 kč. Vyzkoušejte si nas uděláme pro Vas maximum
číst celé
Ceny eshopu a ceny
na provozovně se mohou
odlišovat a nemusí byt
shodne
EET se tyka i násDalší naše prodejna
Ostrava Hrabůvka
Dr. Martinka areal Venuše
EET - Se týka i nás
tel 603 296 055
Ohnostroje
Příjímame objednavky
již od 5 000 kč.
-Svatby - narozeniny
- firemní oslavy
- večírky- párty
- akce všeho druhu
zpříjemní OHNOSTROJ
FA RADOMIX
Nevahejte a objednejte
ještě dnes
603 296 055
Děkujeme za důvěru
- Úvod
- Auta letadla lodě
- Autodráha s lopingem, 685 cm, 170 x 85 x 36 cm, USB napájení
Autodráha s lopingem, 685 cm, 170 x 85 x 36 cm, USB napájení
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Autodráha s lopingem, 685 cm, 170 x 85 x 36 cm, USB napájeníSkladem1 299 Kč/ ks1 074 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Autodráha s lopingem, 685 cm, 170 x 85 x 36 cm, USB napájení
Hračka je určena pro děti 8+.
Rozměr hračky je 170 x 85 x 36 cm.
Materiál hračky je .
Balení hračky je box.
Ke zprovoznění produktu jsou potřeba USB baterie.
Baterie nejsou součástí balení.
Hračka je určena pro děti 8+.
Rozměr hračky je 170 x 85 x 36 cm.
Materiál hračky je .
Balení hračky je box.
Ke zprovoznění produktu jsou potřeba USB baterie.
Baterie nejsou součástí balení.
Obecné
| Baterie | ANO |
| Obsahuje bat. | NE |
| Druhy | 1 |
| Doporučeny věk | 8+ |
| Typ obalu | box |
| Výška boxu | 54 cm |
| Šířka boxu | 43 cm |
| Hloubka boxu | 7,5 cm |
| Rozměr hračky | 170 x 85 x 36 cm |
| Typ baterií | USB |
Zboží zařazeno v kategoriích
