Nabídky
06.01.2016
Ohnostroje pro všechny přiležitosti
Ohnostroje pro různe oslavy a slavnostní přiležitosti Vam nabizíme již od 5 000 kč. Vyzkoušejte si nas uděláme pro Vas maximum
číst celé
Ceny eshopu a ceny
na provozovně se mohou
odlišovat a nemusí byt
shodne
EET se tyka i násDalší naše prodejna
Ostrava Hrabůvka
Dr. Martinka areal Venuše
EET - Se týka i nás
tel 603 296 055
Ohnostroje
Příjímame objednavky
již od 5 000 kč.
-Svatby - narozeniny
- firemní oslavy
- večírky- párty
- akce všeho druhu
zpříjemní OHNOSTROJ
FA RADOMIX
Nevahejte a objednejte
ještě dnes
603 296 055
Děkujeme za důvěru
- Úvod
- Stavebnice dětské
- Malý mechanik kostky, závodní auto, 203 kostek
Malý mechanik kostky, závodní auto, 203 kostek
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Malý mechanik kostky, závodní auto, 203 kostekSkladem210 Kč/ ks174 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Malý mechanik kostky zaujme každého malého nadšence stavebnic a závodních aut. Tato stavebnice obsahuje 203 kostek a umožňuje dětem vytvořit si vlastní závodní auto plné detailů. Materiál plast zaručuje odolnost a dlouhou životnost hračky. Malý mechanik kostky je skvělým způsobem, jak rozvíjet dětskou kreativitu a motorické dovednosti.
| Baterie | NE |
| Obsahuje bat. | NE |
| Typ obalu | box |
| Výška boxu | 31,4 cm |
| Šířka boxu | 4,5 cm |
| Hloubka boxu | 22 cm |
| Materiál | plast |
| Rozměr hračky | 31,4 x 4,5 x 22 cm |
| Určení | Kluky |
Zboží zařazeno v kategoriích
